Манчестър Юнайтед и Кристъл Палас играят при резултат 3:0 на Олд Трафорд в

...

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас 3:0, Марсиал също се разписа

Манчестър Юнайтед и Кристъл Палас играят при резултат  3:0  на " Олд Трафорд " в мач от 1/16 фаза на Карабао Къп.

Двубоят стартира умерено, като Манчестър Юнайтед владееше топката повече през първите 15 минути и опитваше да управлява срещата, само че не успяваше да сътвори чисти голови положения. В 21-а минута Пелистри получи добра топка в наказателното поле и отклони съм Диого Далот, който откри точно Алехандро Гарначо на точката на дузпата, а последният стреля с първото си допиране, като съумя да открие резултата - 1:0 за Манчестър Юнайтед.

В 27-а минута Мейсън Маунт центрира превъзходно от корнер, а Каземиро пребори с лекост персоналния си надзирател, като насочи превъзходен удар с глава, неоставяйки късмет на стража на Кристъл Палас, а Манчестър Юнайтед поведе с 2:0 в резултата.

Стартови сформира:

Манчестър Юнайтед:  24. Андре Онана, 4. Софиан Амрабат, 5. Хари Магуайър, 19. Рафаел Варан, 20. Диого Далот, 18. Каземиро, 46. Ханибал Межбри, 7. Мейсън Маунт, 28. Факундо Пелистри, 49. Алехандро Гарначо, 9. Антони Марсиал

Кристъл Палас:  30. Дийн Хендерсън, 17. Натаниел Клайн, 4. Роб Холдинг, 26. Крис Ричардс, 3. Тайрик Митчел, 28. Шейк Дукуре, 44. Жайро Ридевалд, 15. Джефри Шлуп, 49. Джесуран Рак-Сакий, 9. Джордан Аю, 14. Жан-Филип Матета